What's new QLIK SENSE June '18
+48
Klikając “Zarejestruj się” wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Data Wizards Sp. z o.o. (Warszawa, ul. Poloneza 93) powyższych danych osobowych w celach promocyjnych, informacyjnych, reklamowych i marketingowych zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych oraz na przesyłanie na podany adres email informacji handlowych od Data Wizards Sp. z o.o.
Zapisz się na webinarium
Ponadto dowiesz się w jaki sposób możesz rozbudować istniejące środowisko Qlik View o symetryczną instalację Qlik Sense.
Na rynku pojawiła się nowa wersja Qlik Sense - Qlik Sense June 2018, a wraz z nią wiele nowości. Dowiedz się, jak jeszcze efektywniej wykorzystywać swoje dane. Dołącz do wydarzenia i bądź na bieżąco z nowościami ze świata Qlik. Na webinarium zobaczysz na żywo najważniejsze nowości wersji Qlik Sense June 2018 m.in.:
  • Cognitive Engine
  • Insight Advisor
  • Flow maps
  • Advanced Authoring
Webinarium dostępne na żądanie
Prelegent
Przemek Żukowski
Account Manager, Data Wizards
Entuzjasta Qlik Sense i analizy danych. Propagator wykorzystania nowoczesnych narzędzi analitycznych nie tylko w biznesie. Z branżą IT związany od 13 lat, a od ponad 8 lat odpowiada za projektowanie efektywnych rozwiązań analitycznych dla klientów z różnych branż i pomaga im dostrzec całą historię ukrytą w ich danych.
Data Wizards Sp. z o. o.
ul. Poloneza 93
02-826 Warszawa
tel +48 22 270 14 02
office@datawizards.pl
Jesteśmy kilkunastoosobową grupą pasjonatów technologii Qlik. Członkowie naszego zespołu byli odpowiedzialni m.in. za wprowadzanie produktów Qlik na Polski rynek w 2007 roku, kreowanie strategii sprzedażowej, wdrożeniowej i marketingowej. Wspólnie przez wiele lat pracowaliśmy dla kilkuset klientów w Polsce i za granicą.