Predykcja zachowań klientów z wykorzystaniem uczenia maszynowego 
Webinar dostępny na żądanie
+48
Wypełnij formularz i uzyskaj nagranie:
Uczenie maszynowe jest ciągle rozwijającą się dziedziną, która coraz mocniej przenika do świata biznesu. Dzieje się to z racji rosnącej świadomości potencjału, jaki za sobą niesie. Wyobraź sobie sytuację, że masz wiedzę o tym, którzy klienci opuszczą Twoją firmę oraz co wpływa na taką ich decyzję. Mając tę wiedzę jesteś w stanie zareagować na czas i podjąć kroki mające na celu zatrzymanie tych klientów. Dodatkowo dzięki posiadaniu wiedzy, co wpływa na decyzję poszczególnych klientów jesteś w stanie szybciej i mniejszym kosztem przygotować dla nich alternatywną ofertę.
  • jak wykorzystać Qlik AutoML do wyznaczania prognoz,
  • jak szybko zastosować uczenie maszynowe w całej organizacji,
  • jak prosto testować różne scenariusze biznesowe,
  • w jakich obszarach działalności przedsiębiorstwa można wykorzystać uczenie maszynowe.
Podczas webinaru nauczysz się między innymi:
Zdobądź wiedzę na temat Machine Learning i podejmuj lepsze decyzje biznesowe! 
Prelegent
Marcin Stawarz
Qlik Consultant
Certyfikowany konsultant Qlik Sense z kilkuletnim doświadczeniem, którego głównymi zainteresowaniami są analiza danych oraz zagadnienia związane z uczeniem maszynowym. Oprócz pracy w biznesie jest nauczycielem akademickim zajmujący się naukowo zastosowaniem uczenia maszynowego w finansach.
Data Wizards Sp. z o. o.
ul. Poloneza 93
02-826 Warszawa
tel +48 22 270 14 02
office@datawizards.pl
Jesteśmy kilkunastoosobową grupą pasjonatów technologii Qlik. Członkowie naszego zespołu byli odpowiedzialni m.in. za wprowadzanie produktów Qlik na Polski rynek w 2007 roku, kreowanie strategii sprzedażowej, wdrożeniowej i marketingowej. Wspólnie przez wiele lat pracowaliśmy dla kilkuset klientów w Polsce i za granicą.