Analiza danych na urządzeniach mobilnych – Tips&Tricks
Webinar dostępny na żądanie
+48
Wypełnij formularz, aby otrzymać dostęp do nagrania:
Szybki dostęp do danych w biznesie może uratować niejeden kontrakt, kwartał czy wynik firmy. Co jednak zrobić w sytuacji, gdy potrzebujesz informacji tu i teraz, a nie masz akurat dostępu do komputera? 
To proste – zajrzyj do swojego telefonu.

Dzięki aplikacji Qlik Sense możesz „rzucić wszystko, wyjechać w Bieszczady” i nadal mieć dostęp do raportów. Alerty na bieżąco informują Cię o wszelkich anomaliach, a Ty za pomocą jednego kliknięcia rozwiązujesz dany problem. W swojej kieszeni możesz mieć zaawansowane centrum zarządzania firmą i zareagować na czas w kryzysowej sytuacji.
  • Jak w kilka minut stworzyć własne dashboardy na urządzeniu mobile.
  • Jak jednym kliknięciem uruchomić procesy w innych systemach i obszarach firmy.
  • Jak korzystać z danych, gdy jesteś offline.
  • Jakie są Tips&Tricks w nawigacji po mobilnych dashboardach.
Podczas webinaru nauczysz się między innymi:
Przekształć telefon w centrum zarządzania firmą!
Prelegent
Przemysław Żukowski
Qlik Department Director
Entuzjasta Qlik Sense i analizy danych. Propagator wykorzystania nowoczesnych narzędzi analitycznych nie tylko w biznesie. Z branżą IT związany od 19 lat, a od ponad 13 lat odpowiada za projektowanie efektywnych rozwiązań analitycznych dla klientów z różnych branż i pomaga im dostrzec całą historię ukrytą w ich danych.
Data Wizards Sp. z o. o.
ul. Poloneza 93
02-826 Warszawa
tel +48 22 270 14 02
office@datawizards.pl
Jesteśmy kilkunastoosobową grupą pasjonatów technologii Qlik. Członkowie naszego zespołu byli odpowiedzialni m.in. za wprowadzanie produktów Qlik na Polski rynek w 2007 roku, kreowanie strategii sprzedażowej, wdrożeniowej i marketingowej. Wspólnie przez wiele lat pracowaliśmy dla kilkuset klientów w Polsce i za granicą.