Szkolenie Qlik Sense Business Developer
Poziom podstawowy
27 - 28 listopada | Warszawa
+48
Zarejestruj się na szkolenie!
Więcej informacji o naszych szkoleniach znajdziesz na stronie: http://datawizards.pl/szkolenia-otwarte-qlik-sense/
Termin: 27-28 listopada 2018
Godzina: 9:00 - 16:00
Miejsce: Warszawa
Cena: 3000zł/osobę
Zapraszamy do udziału w szkoleniu otwartym Qlik Sense Business Developer dla początkujących!

Szkolenie Business Developer jest skierowane do tych użytkowników Qlik Sense, którzy chcą posiąść wiedzę o tym jak w prosty sposób budować nowe aplikacje wykorzystując bogate opcje kreatorów w ramach Qlik Sense. W trakcie szkolenia zbudujesz od zera aplikację w Qlik Sense i nauczysz się jak:
  • wykorzystać mechanizm ETL, aby połączyć się do różnych źródeł danych (XLS, XML, ODBC, REST itp.) i zbudować wydajny model danych,
  • zbudować warstwę wizualną Qlik Sense za pomocą obiektów standardowych i rozszerzeń,
  • wykorzystywać wbudowane w Qlik Sense funkcjonalności takie jak Narracje, Zakładki, Elementy Główne etc.
Prelegent
Janek Skibniewski
Qlik Consultant
Wywodzi się z branży automotive, gdzie od 2014 roku wdrażał rozwiązania IT i BI. Trener Qlik Sense oraz Alteryx. Uwielbia programowanie, analizę danych i optymalizację działania systemów. Rozwiązania, których próżno szukać na rynku tworzy samodzielnie. Nastawiony na pomoc klientowi w znalezieniu właściwych odpowiedzi na skomplikowane zagadnienia jego biznesu. Prywatnie pasjonat motoryzacji, żeglarstwa i snowboard’u.
Data Wizards Sp. z o. o.
ul. Poloneza 93
02-826 Warszawa
tel +48 22 270 14 02
office@datawizards.pl
Jesteśmy kilkunastoosobową grupą pasjonatów technologii Qlik. Członkowie naszego zespołu byli odpowiedzialni m.in. za wprowadzanie produktów Qlik na Polski rynek w 2007 roku, kreowanie strategii sprzedażowej, wdrożeniowej i marketingowej. Wspólnie przez wiele lat pracowaliśmy dla kilkuset klientów w Polsce i za granicą.