Sprawna sztuka wizualizacji danych
Webinarium dostępne na żądanie
+48
Zapisz się na webinarium!
Na co dzień pracujesz z danymi i tworzysz raporty? Masz dosyć zastanawiania się, jaki rodzaj wykresu najlepiej przedstawi Twoje dane? A może chciałbyś wyjść poza utarte ścieżki i zacząć tworzyć ciekawe wizualizacje? Dołącz do naszego webinarium i poznaj Qlik Insight Advisor, narzędzie, które pomoże Ci dobrać odpowiednie wykresy do Twoich danych i stworzyć czytelny raport. Podczas naszego webinarium:
  • Zobaczysz, jakie typy wizualizacji są najlepsze dla konkretnych rodzajów danych i jakich wizualizacji lepiej unikać,
  • Poznasz najlepsze praktyki tworzenia raportów,
  • Dowiesz się, jak działa Qlik Insight Advisor i jak możesz wykorzystać go w swojej codziennej pracy.
Prelegent
Piotr Dębowski
Senior Qlik Consultant, Data Wizards
Konsultant Qlik z 10-letnim doświadczeniem. Wdraża i szkoli, głównie w obszarze branży farmaceutycznej. W swoich projektach poszukuje połączenia prostoty i funkcjonalności w myśl zasady, że rolą rozwiązań analitycznych nie jest imponowanie, lecz informowanie. Entuzjasta efektywnej wizualizacji danych. Po godzinach lubi pograć w badmintona - nie mylić z kometką ;)
Data Wizards Sp. z o. o.
ul. Poloneza 93
02-826 Warszawa
tel +48 22 270 14 02
office@datawizards.pl
Jesteśmy kilkunastoosobową grupą pasjonatów technologii Qlik. Członkowie naszego zespołu byli odpowiedzialni m.in. za wprowadzanie produktów Qlik na Polski rynek w 2007 roku, kreowanie strategii sprzedażowej, wdrożeniowej i marketingowej. Wspólnie przez wiele lat pracowaliśmy dla kilkuset klientów w Polsce i za granicą.