Śniadanie Qlik Sense:
Poznaj historie ukryte w Twoich danych
Tychy | Centrum Biznesowe ATRION | 26 września | 8:45 - 12:00
Zapisz się na śniadanie!
+48
Uzupełniając formularz, wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą mailową lub telefoniczną od Data Wizards Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Poloneza 93 (Administrator danych). Mogę cofnąć zgodę w każdym czasie. Dane będą przetwarzane do czasu cofnięcia zgody. Administrator przetwarza dane zgodnie z Polityką Prywatności. Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego lub przeniesienia danych.
Zapraszamy na pyszne śniadanie Data Wizards w pełni poświęcone nowoczesnym metodom analizy danych
Obecny świat został zdominowany przez dane, dlatego tak ważna jest umiejętność ich analizowania i odkrywania powiązań pomiędzy nimi. Przedstawienie nawet najprostszych danych za pomocą wizualizacji, a nie nudnych i skomplikowanych tabel doprowadzi Cię do nowych wniosków i spostrzeżeń biznesowych. Chcesz dowiedzieć się, jak sprawnie analizować dane i co nowoczesne rozwiązania analityczne takie jak Qlik Sense mogą zrobić dla Ciebie i Twojej firmy? Już 26 września zjedz z nami śniadanie w Tychach i:
  • sprawdź, jakie nowe możliwości odkryjesz dzięki sprawnej analizie danych
  • weź udział w praktycznym warsztacie Qlik Sense, podczas którego samodzielnie będziesz mógł zbudować swój pierwszy raport analityczny
  • zobacz jak w prosty sposób analizować dane z zakresu produkcji, sprzedaży i marketingu czy finansów i controllingu
  • dowiedz się więcej na temat najnowszych trendów w analizie i wizualizacji danych.
Warsztat dedykowany jest dla osób początkujących, stawiających swoje pierwsze kroki w świecie analityki wizualnej i poszukujących najlepszego rozwiązania Business Intelligence. Udział w spotkaniu jest bezpłatny.
Agenda śniadania
8:45 - 9:15 Rejestracja i śniadanie
9:15 - 9:45 Nowoczesna analiza danych - przykłady wykorzystania analityki wizualnej
9:45 - 10:00 Przerwa kawowa i przygotowanie do warsztatu
10:00 - 12:00 Analiza i wizualizacja danych w praktyce - warsztat Qlik Sense
26 września 2019
8:45 - 12:00
Tychy, Centrum Biznesowe ATRION, ul. Towarowa 23 (mapa)
Prelegent
Przemek Żukowski
Account Manager, Data Wizards
Entuzjasta Qlik Sense i analizy danych. Propagator wykorzystania nowoczesnych narzędzi analitycznych nie tylko w biznesie. Z branżą IT związany od 13 lat, a od ponad 8 lat odpowiada za projektowanie efektywnych rozwiązań analitycznych dla klientów z różnych branż i pomaga im dostrzec całą historię ukrytą w ich danych.
Data Wizards Sp. z o. o.
ul. Poloneza 93
02-826 Warszawa
tel +48 22 270 14 02
office@datawizards.pl
Jesteśmy kilkunastoosobową grupą pasjonatów technologii Qlik. Członkowie naszego zespołu byli odpowiedzialni m.in. za wprowadzanie produktów Qlik na Polski rynek w 2007 roku, kreowanie strategii sprzedażowej, wdrożeniowej i marketingowej. Wspólnie przez wiele lat pracowaliśmy dla kilkuset klientów w Polsce i za granicą.