Jak tworzyć skuteczne analizy finansowe?
Webinarium dostępne na żądanie
+48
Zapisz się na webinarium!
Niezależnie od branży, lepsze informacje finansowe mogą pomóc Twojej organizacji osiągnąć więcej!

Wizualizacje danych w raportach scalających wyniki finansowe, wydatki i potencjalne oszczędności umożliwiają monitorowanie trendów i planowanie z wyprzedzeniem. Chcesz dowiedzieć się, w jaki sposób firmy takie jak Twoja używają nowoczesnych narzędzi do analizy finansowej?

Dołącz do naszego webinarium i zobacz, jak firmy takie jak Sanofi, McAfee czy Deloitte wykorzystują na co dzień Qlik Sense do analizy swoich danych finansowych i jakie dzięki temu korzyści osiągnęły. Korzyści, które Ty również możesz osiągnąć! Qlik Sense to kompletna platforma do analizy i wizualizacji danych, która jednocześnie jest prosta i intuicyjna w obsłudze, dzięki czemu może być wykorzystywana przez „nietechnicznych” użytkowników biznesowych. Zobaczysz również:
  • Przykładowe raporty analityczne z zakresu finansów,
  • Integrację różnych źródeł danych w jednej aplikacji analitycznej i ich wizualizację.
Prelegent
Przemek Żukowski
Account Manager, Data Wizards
Entuzjasta Qlik Sense i analizy danych. Propagator wykorzystania nowoczesnych narzędzi analitycznych nie tylko w biznesie. Z branżą IT związany od 13 lat, a od ponad 8 lat odpowiada za projektowanie efektywnych rozwiązań analitycznych dla klientów z różnych branż i pomaga im dostrzec całą historię ukrytą w ich danych.
Data Wizards Sp. z o. o.
ul. Poloneza 93
02-826 Warszawa
tel +48 22 270 14 02
office@datawizards.pl
Jesteśmy kilkunastoosobową grupą pasjonatów technologii Qlik. Członkowie naszego zespołu byli odpowiedzialni m.in. za wprowadzanie produktów Qlik na Polski rynek w 2007 roku, kreowanie strategii sprzedażowej, wdrożeniowej i marketingowej. Wspólnie przez wiele lat pracowaliśmy dla kilkuset klientów w Polsce i za granicą.