Raportowanie z Qlik NPrinting
Webinarium dostępne na żądanie
Zarejestruj się na webinarium
+48
Uzupełniając formularz, wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą mailową lub telefoniczną od Data Wizards Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Poloneza 93 (Administrator danych). Mogę cofnąć zgodę w każdym czasie. Dane będą przetwarzane do czasu cofnięcia zgody. Administrator przetwarza dane zgodnie z Polityką Prywatności. Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego lub przeniesienia danych.
Tworzysz i udostępniasz statyczne raporty szerokiej grupie odbiorców? Dołącz do naszego webinarium, poznaj Qlik NPrinting i dowiedz się, jak w prosty sposób przygotować automatycznie setki raportów (PDF, xls, PPT)  z zachowaniem zasad bezpieczeństwa.

Podczas webinarium:
  • zobaczysz jak stworzyć raporty w Qlik NPrinting i rozesłać je w sposób automatyczny
  • poznasz licencjonowanie Qlik NPrinting.
Qlik NPrinting w pełni integruje się z QlikView i Qlik Sense, a aplikacje w nich wykonane stanowią źródło do raportów statycznych, dzięki czemu zachowana zostaje spójność danych. Raporty wysyłane są w sposób automatyczny do szerokiego grona odbiorców w tym także zewnętrznych jak np. partnerzy handlowi.
Attach to Sekcja 4
Prelegent
Przemek Żukowski
Account Manager, Data Wizards
Entuzjasta Qlik Sense i analizy danych. Propagator wykorzystania nowoczesnych narzędzi analitycznych nie tylko w biznesie. Z branżą IT związany od 13 lat, a od ponad 8 lat odpowiada za projektowanie efektywnych rozwiązań analitycznych dla klientów z różnych branż i pomaga im dostrzec całą historię ukrytą w ich danych.
Data Wizards Sp. z o. o.
ul. Poloneza 93
02-826 Warszawa
tel +48 22 270 14 02
office@datawizards.pl
Jesteśmy kilkunastoosobową grupą pasjonatów technologii Qlik. Członkowie naszego zespołu byli odpowiedzialni m.in. za wprowadzanie produktów Qlik na Polski rynek w 2007 roku, kreowanie strategii sprzedażowej, wdrożeniowej i marketingowej. Wspólnie przez wiele lat pracowaliśmy dla kilkuset klientów w Polsce i za granicą.