Qonnections After Party 2020
Nagranie dostępne na żądanie
+48
Zapisz się!
Cały świat przeszedł do trybu online, ale nie jest to powód do zrywania naszej tradycji! Zapraszamy Was na Qonnections After Party w wersji online! Jak co roku przedstawimy Wam na nim wszystkie najważniejsze informacje, które będą omawiane na tegorocznej edycji konferencji Qlik World 2020. Poznacie wszystkie nowości w świecie Qlik w pigułce podczas jednego, godzinnego wydarzenia.

Na pewno możecie spodziewać się, że pokażemy:
  • Roadmapę Qlik Sense
  • Zmiany w sposobie licencjonowania
  • Strategie migracji z QlikView do Qlik Sense
  • Nowinki produktowe
Prelegent
Przemek Żukowski
Qlik Department Director, Data Wizards
Entuzjasta Qlik Sense i analizy danych. Propagator wykorzystania nowoczesnych narzędzi analitycznych nie tylko w biznesie. Z branżą IT związany od 13 lat, a od ponad 8 lat odpowiada za projektowanie efektywnych rozwiązań analitycznych dla klientów z różnych branż i pomaga im dostrzec całą historię ukrytą w ich danych.
Data Wizards Sp. z o. o.
ul. Poloneza 93
02-826 Warszawa
tel +48 22 270 14 02
office@datawizards.pl
Jesteśmy kilkunastoosobową grupą pasjonatów technologii Qlik. Członkowie naszego zespołu byli odpowiedzialni m.in. za wprowadzanie produktów Qlik na Polski rynek w 2007 roku, kreowanie strategii sprzedażowej, wdrożeniowej i marketingowej. Wspólnie przez wiele lat pracowaliśmy dla kilkuset klientów w Polsce i za granicą.