Qlik Sense i Big Data
Webinarium dostępne na żądanie
+48
Zapisz się na webinarium!
Różne organizacje podają różne wielkości danych, które jako ludzkość wyprodukujemy w najbliższych latach. Według szacunków IDC z grudnia 2018, do 2025 roku wolumen danych wzrośnie o 61% do łącznych 175 zetabajtów, a miejsce ich przechowywania rozłoży się po 50% na centra danych i cloud. Mimo rozbieżności w szacunkach między różnymi organizacjami jedno jest bezsporne - ilość danych rośnie bardzo szybko i będzie to stanowić wyzwanie m.in. dla platform analitycznych. Dlatego dość często pojawia się pytanie: "skoro Qlik Sense analizuje dane w pamięci RAM, to ile RAM potrzebuję, aby obsłużyć moje wolumeny danych?" Odpowiedź na to pytanie zależy od kilku czynników. Jeśli faktycznie konkretny przypadek dotyczy miliardów rekordów danych - warto rozważyć różne techniki, za pomocą których Qlik Sense może pomóc Ci okiełznać duże wolumeny. Dołącz do webinarium, aby dowiedzieć się:
  • jakie techniki możesz stosować, aby efektywnie wykorzystywać w swoich projektach duże wolumeny danych,
  • jak w praktyce wykorzystać jedną z technik tj. On-demand App Generation (ODAG).
W kolejnym webinarium z tej serii dowiesz się jak w praktyce wykorzystać najnowszą technikę tj. Qlik Associative Big Data Index (QABDI).
Prelegent
Przemek Żukowski
Account Manager, Data Wizards
Entuzjasta Qlik Sense i analizy danych. Propagator wykorzystania nowoczesnych narzędzi analitycznych nie tylko w biznesie. Z branżą IT związany od 13 lat, a od ponad 8 lat odpowiada za projektowanie efektywnych rozwiązań analitycznych dla klientów z różnych branż i pomaga im dostrzec całą historię ukrytą w ich danych.
Data Wizards Sp. z o. o.
ul. Poloneza 93
02-826 Warszawa
tel +48 22 270 14 02
office@datawizards.pl
Jesteśmy kilkunastoosobową grupą pasjonatów technologii Qlik. Członkowie naszego zespołu byli odpowiedzialni m.in. za wprowadzanie produktów Qlik na Polski rynek w 2007 roku, kreowanie strategii sprzedażowej, wdrożeniowej i marketingowej. Wspólnie przez wiele lat pracowaliśmy dla kilkuset klientów w Polsce i za granicą.