Wizualizacja danych na mapach - Qlik GeoAnalytics
Webinarium dostępne na żądanie
+48
Zapisz się na webinarium
Kiedy mowa o analizie danych najczęściej zadawanymi pytaniami są hasła: Kto? Ile? Jak długo? W ostatnich czasach coraz większe znaczenie zyskuje umiejętność odpowiedzi na pytanie: Gdzie?

W parze ze wzrostem zapotrzebowania na tego typu analizy idzie również zwiększanie się dostępności danych geograficznych oferowanych przez publiczne serwisy jak GUS czy OpenStreetMaps. Jeżeli chciałbyś dowiedzieć się jak Qlik Sense pomoże Ci zaprezentować swoje dane na mapach lub jak wykorzystać publiczne dane do podejmowania decyzji o nowych lokalizacjach punktów handlowych dołącz do wydarzenia! Podczas webinarium pokażemy:
  • sposoby przedstawiania danych na mapach
  • budowanie aplikacji z automatycznym geokodowaniem adresów
  • zaawansowane geokalkulacje z wykorzystaniem Qlik GeoAnalytics.
Prelegent
Przemek Żukowski
Account Manager, Data Wizards
Entuzjasta Qlik Sense i analizy danych. Propagator wykorzystania nowoczesnych narzędzi analitycznych nie tylko w biznesie. Z branżą IT związany od 13 lat, a od ponad 8 lat odpowiada za projektowanie efektywnych rozwiązań analitycznych dla klientów z różnych branż i pomaga im dostrzec całą historię ukrytą w ich danych.
Data Wizards Sp. z o. o.
ul. Poloneza 93
02-826 Warszawa
tel +48 22 270 14 02
office@datawizards.pl
Jesteśmy kilkunastoosobową grupą pasjonatów technologii Qlik. Członkowie naszego zespołu byli odpowiedzialni m.in. za wprowadzanie produktów Qlik na Polski rynek w 2007 roku, kreowanie strategii sprzedażowej, wdrożeniowej i marketingowej. Wspólnie przez wiele lat pracowaliśmy dla kilkuset klientów w Polsce i za granicą.