Przekraczanie granic wydajności i jakości
dzięki pakietowi Qlik Inphinity Suite
Webinarium dostępne na żądanie
+48
Zapisz się!
Jeśli aktualnie korzystasz z Qlik Sense i chciałbyś wykorzystać go dodatkowo np. do wprowadzania danych, wizualnego śledzenia procesów w Twojej firmie czy analizy nieustrukturyzowanych danych – ten webinar jest właśnie dla Ciebie!

Data Wizards we współpracy z Inphinity zaprasza na live demo Inphinity Forms - samoobsługowego rozszerzenia do Qlik Sense. Umożliwi Ci ono wprowadzanie i edycję danych bezpośrednio w Qlik Sense. Funkcjonalność tę możesz wykorzystać do wprowadzania i edycji danych bezpośrednio w interfejsie Qlik Sense! Głównym przykładem użycia może być wprowadzanie danych budżetowych – włączając w to proces akceptacji czy komentowania wprowadzanych danych. Zobaczysz również możliwości Inphinity Flow (do wizualizacji i analizy procesów w Twojej firmie) oraz Inphinity Mole (do analizy nieustrukturyzowanych danych).

Dzięki tym trzem, certyfikowanym przez Qlik rozszerzeniom będziesz mógł wprowadzić analitykę w swej firmie na kolejny poziom rozwoju!

Webinar będzie prowadzony w języku angielskim.

Agenda:
  • Intro i przedstawienie prelegentów – Przemek Żukowski, Data Wizards
  • Inphinity: Analityka 4-tej generacji – Martin Kostic, Inphinity
  • Inphinity: live demo, przypadki użycia – Mária Šándorová, Inphinity
  • Q&A
  Prelegenci
  Przemek Żukowski
  Qlik Department Director, Data Wizards
  Mária Šándorová
  Head of Product Development, Inphinity
  Jest matematykiem i analitykiem danych. Widzi potencjał wykorzystania danych nie tylko w robotyce czy badaniach, ale także w zrozumieniu otaczającego nas świata, naszych biznesów i zachowań klientów.
  Martin Kostic
  Founder, Inphinity & EMARK
  Innowator, którego pasją jest pomaganie ludziom zmieniać ich życie za pomocą danych i nowych technologii. Jest również założycielem firmy EMARK, Master Reseller firmy Qlik w Europie Środkowo-Wschodniej, partnera Qlik od 2009 r., Członek Rady Doradczej Partnerów Qlik przez 2 lata z rzędu. Związany z branżą analityki danych od 2000 roku.
  Entuzjasta Qlik Sense i analizy danych. Propagator wykorzystania nowoczesnych narzędzi analitycznych nie tylko w biznesie. Z branżą IT związany od 16 lat, a od ponad 11 lat odpowiada za projektowanie efektywnych rozwiązań analitycznych dla klientów z różnych branż i pomaga im dostrzec całą historię ukrytą w ich danych.
  Data Wizards Sp. z o. o.
  ul. Poloneza 93
  02-826 Warszawa
  tel +48 22 270 14 02
  office@datawizards.pl
  Jesteśmy kilkunastoosobową grupą pasjonatów technologii Qlik. Członkowie naszego zespołu byli odpowiedzialni m.in. za wprowadzanie produktów Qlik na Polski rynek w 2007 roku, kreowanie strategii sprzedażowej, wdrożeniowej i marketingowej. Wspólnie przez wiele lat pracowaliśmy dla kilkuset klientów w Polsce i za granicą.