Bezpłatna konferencja online Qlik Analytics Tour
Nagranie dostępne na żądanie
Jak szybciej pozyskiwać informacje z danych?
+48
Zapisz się!
Chciałbyś maksymalnie wykorzystać wartość biznesową Twoich danych? Chciałbyś widzieć wszystkie zależności w Twoich danych, aby szybciej podejmować odpowiednie działania?

Weź udział w polskiej edycji globalnej konferencji online Qlik Analytics Tour i zobacz, jak szybciej pozyskiwać informacje dzięki analityce wizualnej! Podczas wydarzenia poznasz platformę analityczną Qlik i obejrzysz live demo jej dwóch głównych składników: Qlik Data Integration i Qlik Data Analytics.

Wierzymy, że po konferencji zmieni się po nim Twój sposób patrzenia na dane. Będziesz wiedział jak szybciej i w sposób bardziej świadomy podejmować najważniejsze decyzje biznesowe.

Weź udział, aby:
•    przekonać się, w jaki sposób możesz wykorzystać najnowsze technologie do szybszego uzyskiwania cennych informacji ułatwiających podejmowanie decyzji,
•    poznać moc narzędzi Qlik, w tym zaawansowanych funkcji Augmented Analytics i Natural Language Processing, a także posłuchać o najnowszych funkcjach produktów,
•    zobaczyć live demo Qlik Data Integration (Qlik Catalog) i Qlik Data Analytics (Qlik Sense).
Prelegent
Przemek Żukowski
Qlik Department Director, Data Wizards
Entuzjasta Qlik Sense i analizy danych. Propagator wykorzystania nowoczesnych narzędzi analitycznych nie tylko w biznesie. Z branżą IT związany od 13 lat, a od ponad 8 lat odpowiada za projektowanie efektywnych rozwiązań analitycznych dla klientów z różnych branż i pomaga im dostrzec całą historię ukrytą w ich danych.
Data Wizards Sp. z o. o.
ul. Poloneza 93
02-826 Warszawa
tel +48 22 270 14 02
office@datawizards.pl
Jesteśmy kilkunastoosobową grupą pasjonatów technologii Qlik. Członkowie naszego zespołu byli odpowiedzialni m.in. za wprowadzanie produktów Qlik na Polski rynek w 2007 roku, kreowanie strategii sprzedażowej, wdrożeniowej i marketingowej. Wspólnie przez wiele lat pracowaliśmy dla kilkuset klientów w Polsce i za granicą.