Płatności faktur na czas a zatory płatnicze
Webinarium dostępne na żądanie
+48
Zapisz się na webinarium!
Płatności faktur zakupowych na czas są ważnym elementem utrzymywania dobrych relacji z dostawcami. Jest to również kluczowe przy utrzymywaniu płynności w systemie gospodarczym, którego częścią jest każda firma. Dodatkowo w styczniu 2020 roku weszła w życie ustawa o zatorach płatniczych wprowadzająca szereg regulacji odnośnie terminów płatności i wywiązywania się ze zobowiązań. Chciałbyś dowiedzieć się, jak dzięki prostym rozwiązaniom analitycznym będziesz mógł usprawnić ten proces? Dołącz do naszego webinarium, na którym pokażemy:
  • jak działy księgowe i controllingowe analizują część procesu P2P jaką są płatności faktur,
  • przykłady konkretnych powodów, dla których płatności mogą być opóźnione oraz sposobów ich wykrycia. Od istnienia zamówienia (PO), przez błędy w danych podstawowych (masterdata) po ustawienia kampanii płatności (payment run),
  • interaktywne demo analizy danych o płatnościach działu księgowości zobowiązań (accounts payable).
Prelegent
Michał Santus
Qlik Senior Consultant, Data Wizards
Konsultant Qlik od ponad 5 lat. Po zdobyciu doświadczenia w bankowości, finansach i operacjach, wdraża Qlik u klientów. Specjalista od SIb-ów (projektów pilotażowych). Zrealizował również dziesiątki pełnych projektów w niejednej branży. Dzięki znajomości języków obcych (w tym niemieckiego i francuskiego) pracuje u klientów z całej Europy. Hobbystycznie gra w larpy (life-action roleplay).
Data Wizards Sp. z o. o.
ul. Poloneza 93
02-826 Warszawa
tel +48 22 270 14 02
office@datawizards.pl
Jesteśmy kilkunastoosobową grupą pasjonatów technologii Qlik. Członkowie naszego zespołu byli odpowiedzialni m.in. za wprowadzanie produktów Qlik na Polski rynek w 2007 roku, kreowanie strategii sprzedażowej, wdrożeniowej i marketingowej. Wspólnie przez wiele lat pracowaliśmy dla kilkuset klientów w Polsce i za granicą.