Attach to Sekcja 2
Jak efektywnie pracować z danymi? Pierwsze kroki z Qlik Sense
Webinarium dostępne na żądanie
+48
Zapisz się na webinarium
Umiejętność poprawnego analizowania i czytania danych jest kluczem do osiągnięcia sukcesu w biznesie. Dołącz do naszego webinarium i poznaj Qlik Sense – kompleksowe rozwiązanie do analizy i wizualizacji, które zrewolucjonizuje  Twoją pracę. Z Qlik Sense nie musisz posiadać zaawansowanych zdolności analitycznych, aby tworzyć raporty oparte o dane. Qlik Sense sam pomoże Ci dobrać odpowiednie wizualizacje do Twoich danych.

Podczas webinarium pokażemy:
  • proces ładowania i asocjacji danych z wielu źródeł
  • tworzenie interaktywnych wizualizacji za pomocą metody „drag&drop”
  • dzielenie się efektami pracy z innymi.
Attach to Sekcja 4
Prelegent
Przemek Żukowski
Account Manager, Data Wizards
Entuzjasta Qlik Sense i analizy danych. Propagator wykorzystania nowoczesnych narzędzi analitycznych nie tylko w biznesie. Z branżą IT związany od 13 lat, a od ponad 8 lat odpowiada za projektowanie efektywnych rozwiązań analitycznych dla klientów z różnych branż i pomaga im dostrzec całą historię ukrytą w ich danych.
Data Wizards Sp. z o. o.
ul. Poloneza 93
02-826 Warszawa
tel +48 22 270 14 02
office@datawizards.pl
Jesteśmy kilkunastoosobową grupą pasjonatów technologii Qlik. Członkowie naszego zespołu byli odpowiedzialni m.in. za wprowadzanie produktów Qlik na Polski rynek w 2007 roku, kreowanie strategii sprzedażowej, wdrożeniowej i marketingowej. Wspólnie przez wiele lat pracowaliśmy dla kilkuset klientów w Polsce i za granicą.