Podsumowanie nowości 
w Qlik Sense w 2021 roku
Webinarium dostępne na żądanie
Rok 2021 pełen był nowości w świecie Qlika. Sami jesteśmy pod wrażeniem, jak wiele się wydarzyło. Być może nie byłeś w stanie wychwycić wszystkich nowości, ale nic straconego! Jak zawsze możesz liczyć na Zespół Data Wizards! Zapraszamy na nasze podsumowanie tego, co wydarzyło się w Qliku w 2021 roku. W programie między innymi:
+48
Zapisz się na webinarium
  • Qlik Sense SaaS
  • Qlik Application Automation
  • Qlik Forts
Być może nawet uchylimy rąbka tajemnicy i powiemy, jakich nowości możemy spodziewać się w roku 2022 ;) Więc nie czekaj i już dziś zarejestruj się na webinar.
Prelegent
Przemek Żukowski
Entuzjasta Qlik Sense i analizy danych. Propagator wykorzystania nowoczesnych narzędzi analitycznych nie tylko w biznesie. Z branżą IT związany od 16 lat, a od ponad 11 lat odpowiada za projektowanie efektywnych rozwiązań analitycznych dla klientów z różnych branż i pomaga im dostrzec całą historię ukrytą w ich danych.
Qlik Department Director, Data Wizards
Jesteśmy kilkunastoosobową grupą pasjonatów technologii Qlik. Członkowie naszego zespołu byli odpowiedzialni m.in. za wprowadzanie produktów Qlik na Polski rynek w 2007 roku, kreowanie strategii sprzedażowej, wdrożeniowej i marketingowej. Wspólnie przez wiele lat pracowaliśmy dla kilkuset klientów w Polsce i za granicą.
Data Wizards Sp. z o. o.
ul. Poloneza 93
02-826 Warszawa
tel +48 22 270 14 02
office@datawizards.pl