Nowoczesne raportowanie w firmie
Webinarium dostępne na żądanie
+48
Zapisz się na webinarium!
Podczas pierwszego webinarium z cyklu "Wiosenna Akademia Analizy Danych z Qlik Sense" dowiesz się, jak poruszać się po raportach w Qlik Sense. Podpowiemy, jak czytać różne rodzaje wizualizacji oraz filtorwać dane. Poznasz tips & tricks, skróty, ukryte funkcje - słowem wszystko to, czego użytkownik biznesowy potrzebuje, aby szybko docierać do najważniejszych informacji. Zobaczysz też, jak zadać pytania swoim danym i jak uzyskiwać na nie odpowiedzi.
Webinar przeznaczony jest dla odbiorców raportów.

Prelegent
Przemek Żukowski
Qlik Department Director, Data Wizards
Entuzjasta Qlik Sense i analizy danych. Propagator wykorzystania nowoczesnych narzędzi analitycznych nie tylko w biznesie. Z branżą IT związany od 13 lat, a od ponad 8 lat odpowiada za projektowanie efektywnych rozwiązań analitycznych dla klientów z różnych branż i pomaga im dostrzec całą historię ukrytą w ich danych.
Data Wizards Sp. z o. o.
ul. Poloneza 93
02-826 Warszawa
tel +48 22 270 14 02
office@datawizards.pl
Jesteśmy kilkunastoosobową grupą pasjonatów technologii Qlik. Członkowie naszego zespołu byli odpowiedzialni m.in. za wprowadzanie produktów Qlik na Polski rynek w 2007 roku, kreowanie strategii sprzedażowej, wdrożeniowej i marketingowej. Wspólnie przez wiele lat pracowaliśmy dla kilkuset klientów w Polsce i za granicą.