Attach to Sekcja 2
Moc wizualizacji danych: jak wyjść poza Excela i zacząć wizualizować dane?
Webinarium dostępne na żądanie
+48
Zapisz się na webinarium!
Czy na Twoją służbową skrzynkę wciąż przesyłane są raporty Excelowe, zawierające mnóstwo zakładek, tabel przestawnych i zawiłych formuł obliczeniowych? Zapewne tak, bo taki sposób pracy z danymi jest nam wpajany już od pierwszych zajęć w szkole z wykorzystaniem arkuszy kalkulacyjnych. Szczere pytanie - czy jeszcze zwracasz uwagę na dane w tak przesłanym arkuszu kalkulacyjnym? Czy jesteś w stanie szybko przeanalizować przepastne tabelki?
Jeśli odpowiedź na powyższe pytania brzmi "nie" - zapraszamy na webinarium poświęcone nowoczesnym metodom analizy danych.

Zobacz, jak w kilku prostych krokach przejść od tabel do świetnych wizualizacji, które pozwolą Ci poznać różne historie ukryte do tej pory w tabelach.
Prelegent
Przemek Żukowski
Account Manager, Data Wizards
Entuzjasta Qlik Sense i analizy danych. Propagator wykorzystania nowoczesnych narzędzi analitycznych nie tylko w biznesie. Z branżą IT związany od 13 lat, a od ponad 8 lat odpowiada za projektowanie efektywnych rozwiązań analitycznych dla klientów z różnych branż i pomaga im dostrzec całą historię ukrytą w ich danych.
Data Wizards Sp. z o. o.
ul. Poloneza 93
02-826 Warszawa
tel +48 22 270 14 02
office@datawizards.pl
Jesteśmy kilkunastoosobową grupą pasjonatów technologii Qlik. Członkowie naszego zespołu byli odpowiedzialni m.in. za wprowadzanie produktów Qlik na Polski rynek w 2007 roku, kreowanie strategii sprzedażowej, wdrożeniowej i marketingowej. Wspólnie przez wiele lat pracowaliśmy dla kilkuset klientów w Polsce i za granicą.