Tworzenie własnych aplikacji analitycznych na stronach www - Mashupy Qlik Sense
Webinarium dostępne na żądanie
+48
Qlik Sense to najbardziej elastyczne narzędzie, które daje wyjątkowe możliwości analityczne. Podczas tego webinarium zaprezentujemy, czym są mashupy i pokażemy jak je wykorzystać w praktyce. Przejdziemy przez Qlik Sense Dev Hub, który m.in. służy do ich tworzenia i pokażemy, jak mashupy są zbudowane. Podczas webinarium dowiesz się:
  • co to jest mashup
  • jakie możliwości daje Qlik Sense Dev Hub
  • jak stworzyć swój pierwszy mashup przy podstawowej znajomości języka HTML
Prelegent
Janek Skibniewski
Qlik Consultant
Wywodzi się z branży automotive, gdzie od 2014 roku wdrażał rozwiązania IT i BI. Trener Qlik Sense oraz Alteryx. Uwielbia programowanie, analizę danych i optymalizację działania systemów. Rozwiązania, których próżno szukać na rynku tworzy samodzielnie. Nastawiony na pomoc klientowi w znalezieniu właściwych odpowiedzi na skomplikowane zagadnienia jego biznesu. Prywatnie pasjonat motoryzacji, żeglarstwa i snowboard’u.
Data Wizards Sp. z o. o.
ul. Poloneza 93
02-826 Warszawa
tel +48 22 270 14 02
office@datawizards.pl
Jesteśmy kilkunastoosobową grupą pasjonatów technologii Qlik. Członkowie naszego zespołu byli odpowiedzialni m.in. za wprowadzanie produktów Qlik na Polski rynek w 2007 roku, kreowanie strategii sprzedażowej, wdrożeniowej i marketingowej. Wspólnie przez wiele lat pracowaliśmy dla kilkuset klientów w Polsce i za granicą.