Konwersja z QlikView do Qlik Sense
Webinarium dostępne na żądanie
+48
Zapisz się na webinarium!
We wrześniu 2018 Qlik obchodził swoje 25. urodziny. W tym czasie z sukcesem wprowadził na rynek dwa systemy analityczne - QlikView i Qlik Sense, które są używane przez ponad 48 tysięcy klientów na całym świecie.

Pierwszym produktem firmy Qlik był QlikView, który bardzo szybko zyskał miano przełomowej technologii, znoszącej dotychczasowe ograniczenia technologii OLAP. Z czasem, a dokładnie w 2014 roku, na rynku pojawił się drugi produkt: Qlik Sense. Dla wielu istniejących klientów był to moment, w którym zaczęli sobie zadawać sobie: zostać z QlikView czy w pełni skonwertować QlikView do Qlik Sense?

Pytanie to jest wciąż aktualne, a znalezienie dobrej odpowiedzi wcale nie jest łatwe. Zapraszamy do wzięcia udziału w webinarium, podczas którego dowiesz się:

  • Jakie opcje licencyjne pozwalające na konwersję z QlikView do Qlik Sense są aktualnie dostępne.
  • Czy oba rozwiązania mogą ze sobą współistnieć i w jaki sposób mogą się uzupełniać?
  • Czy można w prosty sposób skonwertować istniejące aplikacje QlikView do Qlik Sense?
Prelegent
Przemek Żukowski
Account Manager, Data Wizards
Entuzjasta Qlik Sense i analizy danych. Propagator wykorzystania nowoczesnych narzędzi analitycznych nie tylko w biznesie. Z branżą IT związany od 13 lat, a od ponad 8 lat odpowiada za projektowanie efektywnych rozwiązań analitycznych dla klientów z różnych branż i pomaga im dostrzec całą historię ukrytą w ich danych.
Data Wizards Sp. z o. o.
ul. Poloneza 93
02-826 Warszawa
tel +48 22 270 14 02
office@datawizards.pl
Jesteśmy kilkunastoosobową grupą pasjonatów technologii Qlik. Członkowie naszego zespołu byli odpowiedzialni m.in. za wprowadzanie produktów Qlik na Polski rynek w 2007 roku, kreowanie strategii sprzedażowej, wdrożeniowej i marketingowej. Wspólnie przez wiele lat pracowaliśmy dla kilkuset klientów w Polsce i za granicą.