Koniec darmowej wersji Qlik Sense Desktop - sprawdź nowe możliwości!
Webinarium dostępne na żądanie
+48
Zapisz się na webinarium!
Z końcem czerwca 2020, dobrze znany i powszechnie wykorzystywany Qlik Sense Desktop przestanie być licencją darmową. Oznacza to, że stworzone dotychczas przez Ciebie aplikacje z końcem czerwca przestaną działać. Rodzi się zatem mnóstwo pytań:
  • jak ustrzec się przed brakiem dostępu do aplikacji?
  • jakie są ścieżki migracji z Qlik Sense Desktop do wersji pełnej?
  • jakie benefity uzyskam po przejściu na wersję pełną?
Na te i inne pytania odpowiemy podczas naszego webinarium. Zobaczysz przykładowe ścieżki migracji do różnych wersji Qlik Sense, dowiesz się czym różni się Qlik Sense Business od Qlik Sense Enterprise, zobaczysz jak skonfigurować Qlik Sense Business i jak przenieść na niego aplikacje stworzone w Qlik Sense Desktop. Nie czekaj i już dziś zajmij swoje miejsce na webinarium!
Prelegent
Przemek Żukowski
Qlik Department Director, Data Wizards
Entuzjasta Qlik Sense i analizy danych. Propagator wykorzystania nowoczesnych narzędzi analitycznych nie tylko w biznesie. Z branżą IT związany od 13 lat, a od ponad 8 lat odpowiada za projektowanie efektywnych rozwiązań analitycznych dla klientów z różnych branż i pomaga im dostrzec całą historię ukrytą w ich danych.
Data Wizards Sp. z o. o.
ul. Poloneza 93
02-826 Warszawa
tel +48 22 270 14 02
office@datawizards.pl
Jesteśmy kilkunastoosobową grupą pasjonatów technologii Qlik. Członkowie naszego zespołu byli odpowiedzialni m.in. za wprowadzanie produktów Qlik na Polski rynek w 2007 roku, kreowanie strategii sprzedażowej, wdrożeniowej i marketingowej. Wspólnie przez wiele lat pracowaliśmy dla kilkuset klientów w Polsce i za granicą.