Jak tworzyć kluczowe analizy HR?
Webinarium dostępne na żądanie
+48
Zapisz się na webinarium!
Jak większość profesjonalistów z branży HR, zapewne Ty również dysponujesz wieloma danymi, które poddane analizie – pomogą Ci w kierowaniu strategią biznesową i podejmowaniu decyzji. Wyzwanie polega na tym, aby zacząć owe dane analizować. Chętnie pokażemy Ci, jak to zrobić. Podczas naszego webinarium dowiesz się, jak zacząć wykorzystywać analitykę w działach HR i w jaki sposób może ona Ci pomóc w zarządzaniu zasobami ludzkimi. Poruszymy trzy obszary:
  • usprawnienie zarządzania kadrami
  • usprawnienie metod kompensacji pracowników
  • usprawnienie procesu rekrutacji.
Dla każdego z nich zademonstrujemy przykładową aplikację analityczną.
Prelegent
Przemek Żukowski
Account Manager, Data Wizards
Entuzjasta Qlik Sense i analizy danych. Propagator wykorzystania nowoczesnych narzędzi analitycznych nie tylko w biznesie. Z branżą IT związany od 13 lat, a od ponad 8 lat odpowiada za projektowanie efektywnych rozwiązań analitycznych dla klientów z różnych branż i pomaga im dostrzec całą historię ukrytą w ich danych.
Data Wizards Sp. z o. o.
ul. Poloneza 93
02-826 Warszawa
tel +48 22 270 14 02
office@datawizards.pl
Jesteśmy kilkunastoosobową grupą pasjonatów technologii Qlik. Członkowie naszego zespołu byli odpowiedzialni m.in. za wprowadzanie produktów Qlik na Polski rynek w 2007 roku, kreowanie strategii sprzedażowej, wdrożeniowej i marketingowej. Wspólnie przez wiele lat pracowaliśmy dla kilkuset klientów w Polsce i za granicą.