Jak przekształcać dane we wnioski w 15 minut?
Webinarium dostępne na żądanie
+48
Zapisz się na webinarium!
Czy zdarzyło Ci się, że zostałeś poproszony o przygotowanie raportu "na wczoraj"? Zapewne tak i to nie raz. Jeśli następnym razem w tej samej sytuacji chcesz czuć się bardziej komfortowo, to webinarium jest właśnie dla Ciebie!

Zarejestruj się i zobacz w krótkim demo na żywo, jak w łatwy sposób możesz przekształcać dane tabelaryczne w wizualizacje. Bez konieczności posiadania zaawansowanej wiedzy technicznej, bez zewnętrznego wsparcia, z dowolnego źródła danych, prosto i szybko.

Podczas webinarium zobaczysz jak:
  • Załadować dane do Qlik Sense,
  • Stworzyć podstawowe i bardziej zaawansowane wizualizacje,
  • Wykorzystać mechanizmy Augmented Intelligence do tworzenia sugestii wizualizacji,
  • Opracować dane do atrakcyjnej wizualnie prezentacji przed przełożonymi czy współpracownikami.
Prelegent
Przemek Żukowski
Account Manager, Data Wizards
Entuzjasta Qlik Sense i analizy danych. Propagator wykorzystania nowoczesnych narzędzi analitycznych nie tylko w biznesie. Z branżą IT związany od 13 lat, a od ponad 8 lat odpowiada za projektowanie efektywnych rozwiązań analitycznych dla klientów z różnych branż i pomaga im dostrzec całą historię ukrytą w ich danych.
Data Wizards Sp. z o. o.
ul. Poloneza 93
02-826 Warszawa
tel +48 22 270 14 02
office@datawizards.pl
Jesteśmy kilkunastoosobową grupą pasjonatów technologii Qlik. Członkowie naszego zespołu byli odpowiedzialni m.in. za wprowadzanie produktów Qlik na Polski rynek w 2007 roku, kreowanie strategii sprzedażowej, wdrożeniowej i marketingowej. Wspólnie przez wiele lat pracowaliśmy dla kilkuset klientów w Polsce i za granicą.