Jak zautomatyzować przygotowywanie raportów statycznych?
Webinarium dostępne na żądanie
+48
Zapisz się!
Czy zdarzyło Ci się, że musiałaś/eś przygotować raport w formacie Excel, PowerPoint czy PDF, a następnie rozesłać go do wielu odbiorców? Czy robisz to cyklicznie? Chcesz zautomatyzować przygotowywanie raportów? Chcesz uniknąć manualnych błędów?
Jeśli tak, to dołącz do naszego webinarium! Pokażemy na nim m.in., jak:

  • tworzyć raporty na podstawie istniejących aplikacji analitycznych,
  • masowo i bezpiecznie dystrybuować raporty do zdefiniowanych odbiorców dzięki narzędziu Qlik NPrinting,
A co najważniejsze - dowiesz się, jak zastąpić automatem manualne wysyłanie po to, abyś mógł wykorzystać swój potencjał w bardziej kreatywnych zadaniach.
Prelegent
Przemek Żukowski
Qlik Department Director, Data Wizards
Entuzjasta Qlik Sense i analizy danych. Propagator wykorzystania nowoczesnych narzędzi analitycznych nie tylko w biznesie. Z branżą IT związany od 13 lat, a od ponad 8 lat odpowiada za projektowanie efektywnych rozwiązań analitycznych dla klientów z różnych branż i pomaga im dostrzec całą historię ukrytą w ich danych.
Data Wizards Sp. z o. o.
ul. Poloneza 93
02-826 Warszawa
tel +48 22 270 14 02
office@datawizards.pl
Jesteśmy kilkunastoosobową grupą pasjonatów technologii Qlik. Członkowie naszego zespołu byli odpowiedzialni m.in. za wprowadzanie produktów Qlik na Polski rynek w 2007 roku, kreowanie strategii sprzedażowej, wdrożeniowej i marketingowej. Wspólnie przez wiele lat pracowaliśmy dla kilkuset klientów w Polsce i za granicą.