Jak ugryźć System Premiowy?
Webinarium dostępne na żądanie
+48
Zapisz się na webinarium!
Czy premie w Twojej firmie są liczone ręcznie lub w Excelu, a wyliczenie premii zajmuje zbyt dużo czasu? W firmie nie ma systemu Business Intelligence albo jest, ale bez opcji wyliczania premii? A może chciałbyś uwzględnić dodatkowy czynnik przy wyliczaniu premii, ale obawiasz się skomplikowania obliczeń i zwiększenia ryzyka popełnienia błędu?

Jeśli uczestniczysz w tworzeniu Systemów Premiowych lub zajmujesz się wyliczaniem premii i na jedno z wcześniejszych pytań odpowiedziałeś twierdząco, nie może Cię zabraknąć na naszym webinarium! Poznaj Qlik Sense - rozwiązanie, które:

  • samo pobiera niezbędne dane i wylicza premie,
  • umożliwia bieżący dostęp pracowników do ich premii,
  • pozwala na wszelkie modyfikacje w zależności od potrzeb firmy.
Podczas webinarium dowiesz się, jakie są możliwości Qlik Sense w zakresie tworzenia systemów premiowych oraz zobaczysz tworzenie takiego systemu na żywo!
Prelegent
Maciej Borkowski
Senior Qlik Developer, Data Wizards
Absolwent zarządzania na Politechnice Łódzkiej. Od początku związany z analizą danych, tylko tak podejmował decyzje. Kilka lat temu porzucił karierę menedżerską dla Qlika i nie żałuje tej decyzji. Dzięki doświadczeniu biznesowemu doskonale rozumie potrzeby Klientów. Lubi trudne tematy, zagadki i wyzwania. Zanim usłyszy do końca pytanie: „Czy można w Qliku…” odpowiada: Oczywiście! Kiedy nie siedzi przy komputerze, to zapewne szaleje na rowerze górskim, nartach, jeździ autem po torze, gra w siatkówkę albo żegluje.
Data Wizards Sp. z o. o.
ul. Poloneza 93
02-826 Warszawa
tel +48 22 270 14 02
office@datawizards.pl
Jesteśmy kilkunastoosobową grupą pasjonatów technologii Qlik. Członkowie naszego zespołu byli odpowiedzialni m.in. za wprowadzanie produktów Qlik na Polski rynek w 2007 roku, kreowanie strategii sprzedażowej, wdrożeniowej i marketingowej. Wspólnie przez wiele lat pracowaliśmy dla kilkuset klientów w Polsce i za granicą.