Jak przejść z QlikView do Qlik Sense?
Webinarium dostępne na żądanie
+48
Zapisz się na webinarium!
W tym roku minie 6 lat od kiedy świat zobaczył pierwszą, produkcyjną wersję Qlik Sense. Na przestrzeni tych lat QlikView i Qlik Sense były bardzo często ze sobą porównywane pod kątem konkretnych funkcjonalności. Wskazywano na brak konkretnych funkcjonalności w Qlik Sense, które były naturalne w QlikView. Jednocześnie, nawet pierwsze wersje Qlik Sense wnosiły wiele nowych rozwiązań, których osiągnięcie w starym, dobrym QlikView było niemożliwe.
To przeciąganie liny między QlikView i Qlik Sense trwało jakiś czas. Wraz z nadchodzącą premierą Qlik Sense February 2020 można śmiało powiedzieć, że nastał moment, kiedy warto poważnie rozważyć i przygotować się do pełnej migracji QlikView do Qlik Sense. Lista funkcjonalności, niższe koszty użytkowania i ciągły rozwój przemawiają za migracją do Qlik Sense.
Dołącz do naszego webinarium, aby dowiedzieć się:

  • jakie opcje techniczne są dla Ciebie dostępne, aby proces migracji był szybki i wykorzystywał jak najwięcej z dotychczasowych inwestycji w development QlikView (live demo),
  • jakie opcje licencyjne i benefity funkcjonalne czekają na Ciebie i Twoją firmę po przejściu na Qlik Sense,
  • jak zespół Data Wizards może Cię w tym procesie wspomóc.
Prelegent
Przemek Żukowski
Account Manager, Data Wizards
Entuzjasta Qlik Sense i analizy danych. Propagator wykorzystania nowoczesnych narzędzi analitycznych nie tylko w biznesie. Z branżą IT związany od 13 lat, a od ponad 8 lat odpowiada za projektowanie efektywnych rozwiązań analitycznych dla klientów z różnych branż i pomaga im dostrzec całą historię ukrytą w ich danych.
Data Wizards Sp. z o. o.
ul. Poloneza 93
02-826 Warszawa
tel +48 22 270 14 02
office@datawizards.pl
Jesteśmy kilkunastoosobową grupą pasjonatów technologii Qlik. Członkowie naszego zespołu byli odpowiedzialni m.in. za wprowadzanie produktów Qlik na Polski rynek w 2007 roku, kreowanie strategii sprzedażowej, wdrożeniowej i marketingowej. Wspólnie przez wiele lat pracowaliśmy dla kilkuset klientów w Polsce i za granicą.