Jak pobierać dane ze stron internetowych?
Webinarium dostępne na żądanie
+48
Zapisz się na webinarium!
Coraz częściej oprócz danych wewnętrznych (baz danych, plików xls czy csv) w różnych analizach konieczne jest sięgnięcie do danych zewnętrznych. Zdarza się tak, że dane te są umieszczone na publicznych stronach internetowych (połowa sukcesu), ale umieszczone są w sposób nieprzystępny do dalszej analizy (przynajmniej na pierwszy rzut oka). Nie zdając sobie sprawy z istnienia pewnych tricków można stracić wiele czasu na obsługę takiego procesu.
Chcesz ten czas zaoszczędzić? Dołącz do naszego webinarium, aby dowiedzieć się:
  • jakie tricki można wykorzystać do obsługi procesu automatycznego pozyskiwania danych ze stron www,
  • jak monitorować ceny produktów konkurencji umieszczone na stronie internetowej.
Prelegent
Przemek Żukowski
Qlik Department Director, Data Wizards
Entuzjasta Qlik Sense i analizy danych. Propagator wykorzystania nowoczesnych narzędzi analitycznych nie tylko w biznesie. Z branżą IT związany od 13 lat, a od ponad 8 lat odpowiada za projektowanie efektywnych rozwiązań analitycznych dla klientów z różnych branż i pomaga im dostrzec całą historię ukrytą w ich danych.
Data Wizards Sp. z o. o.
ul. Poloneza 93
02-826 Warszawa
tel +48 22 270 14 02
office@datawizards.pl
Jesteśmy kilkunastoosobową grupą pasjonatów technologii Qlik. Członkowie naszego zespołu byli odpowiedzialni m.in. za wprowadzanie produktów Qlik na Polski rynek w 2007 roku, kreowanie strategii sprzedażowej, wdrożeniowej i marketingowej. Wspólnie przez wiele lat pracowaliśmy dla kilkuset klientów w Polsce i za granicą.