Jak kierować firmą w oparciu o dane?
Nagranie dostępne na żądanie
Bezpłatna konferencja online Cloud Data & Analytics Tour
Czy chcesz podejmować decyzje biznesowe w oparciu o dane? Cloud Data & Analytics Tour jest idealnym wydarzeniem na rozpoczęcie tej podróży.
+48
Zapisz się!
Obejrzyj konferencję online Cloud Data & Analytics Tour i zobacz, jak szybciej pozyskiwać informacje dzięki analityce wizualnej! Podczas wydarzenia poznasz platformę analityczną Qlik i obejrzysz live demo.

Wierzymy, że po konferencji zmieni się Twój sposób patrzenia na dane. Dowiesz się, jak dzięki rozwiązaniom chmurowym szybciej i w sposób bardziej świadomy podejmować najważniejsze decyzje biznesowe.

Dołącz do nas, aby:
  • zagłębić się w najnowsze trendy nowoczesnej analizy danych,
  • zobaczyć, jak dzięki rozwiązaniom chmurowym szybciej uruchamiać, skalować i uzyskiwać niezwykłe wyniki do analiz,
  • na podstawie Business Cases poznać możliwości wykorzystania analityki w Twojej firmie,
  • odkryć najnowsze funkcje i moc narzędzi Qlik,
  • dowiedzieć się o możliwościach integracji danych z różnych źródeł w czasie rzeczywistym.
Agenda:
Powitanie oraz przyszłość Qlik - Sławomir Baranowski-Jesień, Qlik Sales Manager Poland and Czech Republic.
Prelekcja Data Wizards: Active Intelligence – bądź zawsze o krok przed Twoją konkurencją.
Case study Avenir: Wykorzystanie Qlik Sense w procesie integracji po przeprowadzonej konsolidacji i budowie nowego podejścia do controlingu biznesowo-finansowego w powstałej grupie kapitałowej.
Case study Rossmann: Konsolidacja BI i wykorzystanie siły self-service BI.
Podsumowanie części pierwszej.
Przerwa.
Warsztat: Wprowadzenie do Qlik Sense Enterprise SaaS.
Prelegenci
Piotr Jugiel
Doświadczony Project Manager z udokumentowaną historią pracy w branży detalicznej, od prawie 20 lat związany z Rossmann. Manager o doskonałym wyczuciu i rozumieniu technologii. Specjalista w zakresie zarządzania projektami i rozwojem systemów, posiadający umiejętności w zakresie procesów biznesowych, ITIL, baz danych i zarządzania usługami IT.
Marcin Słomski
Posiada kilkunastoletnie doświadczenie w realizacji projektów ukierunkowanych na zwiększanie wartości firm. Od 2017 pełni funkcję Partnera Zarządzającego w Private Venture Partners – search fund, który we współpracy z prywatnymi inwestorami inwestuje w polskie spółki. W jednej z nich - Avenir Medical Poland Sp. z o.o. - pełni funkcję członka zarządu odpowiedzialnego za finanse oraz M&A.
Przemek Żukowski
Entuzjasta Qlik Sense i analizy danych. Propagator wykorzystania nowoczesnych narzędzi analitycznych nie tylko w biznesie. Z branżą IT związany od 16 lat, a od ponad 11 lat odpowiada za projektowanie efektywnych rozwiązań analitycznych dla klientów z różnych branż i pomaga im dostrzec całą historię ukrytą w ich danych.
Managing Partner Private Venture Partners | Członek Zarządu Avenir Medical Poland Sp. z o.o. | Ekspert w zakresie finansów i optymalizacji wartości przedsiębiorstw w ICAN Institute
Kierownik Działu Rozwoju Systemów Biznesowych IT, Rossmann
Qlik Department Director, Data Wizards
Data Wizards Sp. z o. o.
ul. Poloneza 93
02-826 Warszawa
tel +48 22 270 14 02
office@datawizards.pl
Jesteśmy kilkunastoosobową grupą pasjonatów technologii Qlik. Członkowie naszego zespołu byli odpowiedzialni m.in. za wprowadzanie produktów Qlik na Polski rynek w 2007 roku, kreowanie strategii sprzedażowej, wdrożeniowej i marketingowej. Wspólnie przez wiele lat pracowaliśmy dla kilkuset klientów w Polsce i za granicą.