Inteligentne notyfikacje o zdarzeniach w danych
Webinarium dostępne na żądanie
+48
Zapisz się na webinarium!
Codziennie nasz umysł zaprząta wiele kwestii - tych błahych i tych całkiem poważnych. Przy napiętym harmonogramie dnia aktywne śledzenie istotnych dla nas informacji (np. przekroczenie czy istotna zmiana konkretnego wskaźnika biznesowego) może być trudne lub wręcz niemożliwe.

Jak sobie z tym poradzić? Odpowiedzią na to pytanie jest przestawienie się z trybu ręcznego monitorowania danych na tryb inteligentnych notyfikacji. Dołącz do naszego webinarium, aby dowiedzieć się jak:
  • samodzielnie tworzyć alerty na temat interesujących Cię danych,
  • korzystać z alertów systemowych,
  • wysyłać dowolne notyfikacje do szerokiego grona odbiorców.
Prelegent
Przemek Żukowski
Qlik Department Director, Data Wizards
Entuzjasta Qlik Sense i analizy danych. Propagator wykorzystania nowoczesnych narzędzi analitycznych nie tylko w biznesie. Z branżą IT związany od 13 lat, a od ponad 8 lat odpowiada za projektowanie efektywnych rozwiązań analitycznych dla klientów z różnych branż i pomaga im dostrzec całą historię ukrytą w ich danych.
Data Wizards Sp. z o. o.
ul. Poloneza 93
02-826 Warszawa
tel +48 22 270 14 02
office@datawizards.pl
Jesteśmy kilkunastoosobową grupą pasjonatów technologii Qlik. Członkowie naszego zespołu byli odpowiedzialni m.in. za wprowadzanie produktów Qlik na Polski rynek w 2007 roku, kreowanie strategii sprzedażowej, wdrożeniowej i marketingowej. Wspólnie przez wiele lat pracowaliśmy dla kilkuset klientów w Polsce i za granicą.