Historie ukryte w danych - 28 lat działalności WOŚP
Webinarium dostępne na żądanie
+48
Zapisz się na webinarium!
Kiedy rok temu przed 27. Finałem WOŚP łączny wynik ich zbiórek przez wszystkie lata działalności pokazywał 951 mln, niemal pewne było, że wynik zbiórki 28. Finału pozwoli "przekręcić" licznik Orkiestry o ponad 1 miliard złotych. Zrodziła się wówczas idea przedstawienia działalności Fundacji w formie interaktywnej aplikacji, dostępnej dla wszystkich.

Jak można sobie wyobrazić 28 lat działalności to dość pokaźny zbiór danych, w którym ukryte są różne cenne informacje. Wśród nich te najistotniejsze - historie uratowanych istnień ludzkich dzięki sprzętowi WOŚP, których nie da się zmierzyć żadną miarą. Wśród przepastnych tabel o typie sprzętu, placówce czy lokalizacji można jednak odkryć wiele innych - mierzalnych historii. I właśnie je chcielibyśmy zaprezentować podczas webinarium. Dane wewnętrzne WOŚP zostały wzbogacone m.in. o dane z Głównego Urzędu Statystycznego jak również o dane geolokalizacyjne. Dołącz do naszego webinarium, aby dowiedzieć się, jak:
  • przekształcić dane z tabel w historie i wnioski,
  • wzbogacać dane wewnętrzne danymi zewnętrznymi,
  • sprawnie prezentować dane na mapach.
Prelegent
Przemek Żukowski
Account Manager, Data Wizards
Entuzjasta Qlik Sense i analizy danych. Propagator wykorzystania nowoczesnych narzędzi analitycznych nie tylko w biznesie. Z branżą IT związany od 13 lat, a od ponad 8 lat odpowiada za projektowanie efektywnych rozwiązań analitycznych dla klientów z różnych branż i pomaga im dostrzec całą historię ukrytą w ich danych.
Data Wizards Sp. z o. o.
ul. Poloneza 93
02-826 Warszawa
tel +48 22 270 14 02
office@datawizards.pl
Jesteśmy kilkunastoosobową grupą pasjonatów technologii Qlik. Członkowie naszego zespołu byli odpowiedzialni m.in. za wprowadzanie produktów Qlik na Polski rynek w 2007 roku, kreowanie strategii sprzedażowej, wdrożeniowej i marketingowej. Wspólnie przez wiele lat pracowaliśmy dla kilkuset klientów w Polsce i za granicą.