Analiza danych w chmurze
Jak zacząć?
BEZPŁATNY E-BOOK
Coraz więcej procesów zarówno w życiu prywatnym, jak i firmowym przenosimy do tzw. „chmury”. Jednak jeśli chodzi o analitykę i dane często mamy pewne opory. Najczęstszym pytaniem jest, czy moje dane będą bezpieczne? Oczywiście, że będą! Analityka w chmurze ma wiele zalet, takich jak: niskie koszty wdrożenia, łatwa skalowalność czy dostęp do danych zawsze i wszędzie. W tym e-booku przeprowadzimy Cię krok po kroku przez proces wdrożenia analityki w chmurze. Wszystko to na przykładach z życia wziętych, tak żebyś mógł wybrać najlepsze dla Ciebie rozwiązanie.
Co znajdziesz w środku?
Przegląd rozwiązań analitycznych w chmurze
5 kroków do wdrożenia analityki w chmurze
Możliwe wyzwania, jakie mogą wystąpić podczas wdrożenia
+48
Pobierz bezpłatnego e-booka
O autorze
Przemek Żukowski
Qlik Department Director, Data Wizards
Pierwszy w Polsce Qlik Partner Ambassador. Entuzjasta Qlik Sense i analizy danych. Propagator wykorzystania nowoczesnych narzędzi analitycznych nie tylko w biznesie. Z branżą IT związany od 19 lat, a od ponad 13 lat odpowiada za projektowanie efektywnych rozwiązań analitycznych dla klientów z różnorodnych branż. Pomaga firmom dostrzec historię ukrytą w ich danych.
Data Wizards Sp. z o. o.
ul. Poloneza 93
02-826 Warszawa
tel +48 22 270 14 02
office@datawizards.pl
Jesteśmy kilkunastoosobową grupą pasjonatów technologii Qlik. Członkowie naszego zespołu byli odpowiedzialni m.in. za wprowadzanie produktów Qlik na Polski rynek w 2007 roku, kreowanie strategii sprzedażowej, wdrożeniowej i marketingowej. Wspólnie przez wiele lat pracowaliśmy dla kilkuset klientów w Polsce i za granicą.