Historie ukryte w danych, czyli Data Storytelling
Webinarium dostępne na żądanie
+48
Zapisz się na webinarium!
Każdy zestaw danych kryje w sobie historię. Ciężko ją odkryć, kiedy patrzysz na dane tylko w formie tabelarycznej. Bezdyskusyjne jest zatem to, że wizualizowanie danych jest bardzo istotne.

Czasami jednak sama wizualizacja, bez dodatkowego kontekstu w postaci komentarza, czy odwołania do wycinka danych szczegółowych może być trudna do zinterpretowania. Zdarza się to szczególnie wtedy, gdy interpretują je osoby, które są tylko końcowym odbiorcą przygotowanych przez nas analiz.

Dołącz do naszego webinarium, aby dowiedzieć się, jak możesz przekształcić dane w łatwo przyswajalne opowieści, którymi w prosty sposób podzielisz się ze swoimi współpracownikami.

Podczas webinarium dowiesz się jak:
  • stworzyć, opublikować, wyeksportować i praktycznie wykorzystać tzw. storytelling,
  • oznaczyć na wykresie zdarzenia, aby stanowiły one dodatkową informację dla końcowych odbiorców.
Prelegent
Przemek Żukowski
Account Manager, Data Wizards
Entuzjasta Qlik Sense i analizy danych. Propagator wykorzystania nowoczesnych narzędzi analitycznych nie tylko w biznesie. Z branżą IT związany od 13 lat, a od ponad 8 lat odpowiada za projektowanie efektywnych rozwiązań analitycznych dla klientów z różnych branż i pomaga im dostrzec całą historię ukrytą w ich danych.
Data Wizards Sp. z o. o.
ul. Poloneza 93
02-826 Warszawa
tel +48 22 270 14 02
office@datawizards.pl
Jesteśmy kilkunastoosobową grupą pasjonatów technologii Qlik. Członkowie naszego zespołu byli odpowiedzialni m.in. za wprowadzanie produktów Qlik na Polski rynek w 2007 roku, kreowanie strategii sprzedażowej, wdrożeniowej i marketingowej. Wspólnie przez wiele lat pracowaliśmy dla kilkuset klientów w Polsce i za granicą.