Jak skutecznie analizować dane w
branży farmaceutycznej?
Webinarium dostępne na żądanie
+48
Zapisz się na webinarium!
Analiza danych w branży farmaceutycznej to nie jest łatwe zadanie. Najczęściej spotykane wyzwania osób zajmujących się analityką w firmach farmaceutycznych to próba okiełznania wielu źródeł danych, pochodzących od różnych dostawców, na różnych poziomach agregacji.

Kiedy już wydawałoby się, że dane zewnętrzne mamy pod kontrolą - zmienia się na przykład nasza wewnętrzna struktura terytoriów. Wówczas "zabawa" ze strukturą analiz/raportów zaczyna się na nowo. W kontekście analizy danych w branży farmaceutycznej jest tylko jeden pewnik - zmiany.

Trzeba zatem postawić sobie pytanie - czy na te zmiany jesteśmy gotowi: organizacyjnie i technologicznie? Jeśli wciąż sztab ludzi pracuje w Twojej firmie nad ręcznym generowaniem raportów w plikach Excel i ich rozsyłaniem do ludzi w terenie to dobry moment, aby poznać inne rozwiązania. Dołącz do naszego webinarium i dowiedz się m.in.:
  • Jak zautomatyzować proces pozyskiwania i przetwarzania danych zewnętrznych.
  • Czy możliwa jest integracja Qlika z popularnym system Veeva?
  • Jak prezentować dane sprzedażowe czy aktywnościowe na interaktywnych mapach?
  • Zobaczysz przykładowe aplikacje analityczne dla branży farmaceutycznej.
Prelegent
Przemek Żukowski
Account Manager, Data Wizards
Entuzjasta Qlik Sense i analizy danych. Propagator wykorzystania nowoczesnych narzędzi analitycznych nie tylko w biznesie. Z branżą IT związany od 13 lat, a od ponad 8 lat odpowiada za projektowanie efektywnych rozwiązań analitycznych dla klientów z różnych branż i pomaga im dostrzec całą historię ukrytą w ich danych.
Data Wizards Sp. z o. o.
ul. Poloneza 93
02-826 Warszawa
tel +48 22 270 14 02
office@datawizards.pl
Jesteśmy kilkunastoosobową grupą pasjonatów technologii Qlik. Członkowie naszego zespołu byli odpowiedzialni m.in. za wprowadzanie produktów Qlik na Polski rynek w 2007 roku, kreowanie strategii sprzedażowej, wdrożeniowej i marketingowej. Wspólnie przez wiele lat pracowaliśmy dla kilkuset klientów w Polsce i za granicą.