Świat biznesu i zachodzące w nim procesy działają coraz szybciej. Jeśli chcesz, aby Twoja firma działała w rytmie otaczającego Cię świata, warto automatyzować działania. Dzięki temu uwolnisz cenny czas pracowników i wykorzystasz go tam, gdzie najbardziej przełoży się na rozwój Twojej firmy.
Automatyzacja procesów w firmie dzięki Qlik App Automation
Webinarium dostępne na żądanie!
Czy wykorzystuję w firmie wiele aplikacji biznesowych (np. CRM, ERP), które nie są ze sobą zintegrowane?
Ile mnie to kosztuje?
Ile czasu moi pracownicy poświęcają na żmudne, wykonywane manualnie procesy?
Czy ten webinar jest dla Ciebie?

O ile mógłbym zwiększyć wyniki mojej firmy, gdybym zautomatyzował procesy i wykorzystał lepiej potencjał moich pracowników?
Jeśli byłeś w stanie odpowiedzieć twierdząco na jedno z pytań lub byłeś w stanie oszacować koszty czy potencjalne zyski to ten webinar jest właśnie dla Ciebie. Qlik Application Automation to nowość w ofercie Qlik, która w połączeniu z legendarną mocą analityczną narzędzi Qlik, stworzy dla Twojej firmy istotną przewagę konkurencyjną.
+48
Zapisz się na webinarium
Podczas webinaru zobaczysz między innymi:

  • jak wykorzystać Qlik App Automation do tworzenia przepływu danych między różnymi systemami,
  • jak odciążyć Twoich handlowców od manualnego tworzenia zadań w CRMie,
  • jak połączyć cały ekosystem IT Twojej firmy w jeden sprawny, automatycznie działający organizm eliminujący pracę ręczną,
  • jak wykorzystać ponad 500 różnych API, aby podłączyć się do najpopularniejszych systemów.
Prelegent
Przemek Żukowski
Entuzjasta Qlik Sense i analizy danych. Propagator wykorzystania nowoczesnych narzędzi analitycznych nie tylko w biznesie. Z branżą IT związany od 16 lat, a od ponad 11 lat odpowiada za projektowanie efektywnych rozwiązań analitycznych dla klientów z różnych branż i pomaga im dostrzec całą historię ukrytą w ich danych.
Qlik Department Director, Data Wizards
Jesteśmy kilkunastoosobową grupą pasjonatów technologii Qlik. Członkowie naszego zespołu byli odpowiedzialni m.in. za wprowadzanie produktów Qlik na Polski rynek w 2007 roku, kreowanie strategii sprzedażowej, wdrożeniowej i marketingowej. Wspólnie przez wiele lat pracowaliśmy dla kilkuset klientów w Polsce i za granicą.
Data Wizards Sp. z o. o.
ul. Poloneza 93
02-826 Warszawa
tel +48 22 270 14 02
office@datawizards.pl