Analityka w start-upie
Webinarium dostępne na żądanie
+48
Zapisz się na webinarium!
Działalność startupu, podobnie jak każdej innej firmy to współdziałania wielu różnych procesów. To, co odróżnia dojrzałą firmę od startupu to żywiołowość zmian zachodzących w organizacji. Aby tę żywiołowość okiełznać, a jednocześnie nie generować zbyt dużych kosztów na początku działania, startupy posiłkują się wieloma małymi, wyspecjalizowanymi systemami - np. do CRM, prowadzenia projektów czy fakturowania. Jednym z takich systemów powinien być również system analityczny. Dołącz do naszego webinarium, aby dowiedzieć się:
•    jak rozpocząć pracę w Qlik Sense bez ponoszenia jakichkolwiek kosztów,
•    jak wykorzystać Qlik Sense do zintegrowania w jednym dashboardzie danych z wielu systemów (np. wpływu działań marketingowych na sprzedaż),
•    jak współdzielić analizy z innymi użytkownikami nie ponosząc kosztów utrzymywania platformy sprzętowej,
•    jak wykorzystać pełen potencjał Qlik Sense Enterprise w momencie, gdy Twój startup będzie na to gotowy.

Prelegent
Przemek Żukowski
Account Manager, Data Wizards
Entuzjasta Qlik Sense i analizy danych. Propagator wykorzystania nowoczesnych narzędzi analitycznych nie tylko w biznesie. Z branżą IT związany od 13 lat, a od ponad 8 lat odpowiada za projektowanie efektywnych rozwiązań analitycznych dla klientów z różnych branż i pomaga im dostrzec całą historię ukrytą w ich danych.
Data Wizards Sp. z o. o.
ul. Poloneza 93
02-826 Warszawa
tel +48 22 270 14 02
office@datawizards.pl
Jesteśmy kilkunastoosobową grupą pasjonatów technologii Qlik. Członkowie naszego zespołu byli odpowiedzialni m.in. za wprowadzanie produktów Qlik na Polski rynek w 2007 roku, kreowanie strategii sprzedażowej, wdrożeniowej i marketingowej. Wspólnie przez wiele lat pracowaliśmy dla kilkuset klientów w Polsce i za granicą.