Analityka w chmurze - pierwsze kroki
Webinarium dostępne na żądanie
+48
Zapisz się!
Twój biznes spotyka na swej drodze wyzwanie, które można rozwiązać poprzez analitykę, ale boisz się kolejnego wdrożenia? Nie myśl sztampowo i nie narzucaj sam sobie ograniczeń! Nie zastanawiaj się, skąd wziąć nowy serwer, czy IT będzie miało czas na instalację i czy serwerownia jest przygotowana na nową maszynę. Odrzuć dotychczasowe ograniczenia i przejdź do elastycznego, w pełni bezpiecznego środowiska analitycznego w chmurze, które możesz uruchomić w 5 minut. To jeden ze sposobów na budowanie Twojej przewagi konkurencyjnej.
Dołącz do webinarium, aby dowiedzieć się, jak:

  • stworzyć w kilka minut bezpieczne środowisko analityczne w chmurze,
  • podłączyć źródło danych i zbudować pierwszą aplikację analityczną,
  • stworzyć aktywne alerty,
  • migrować dane ze środowisk on-premise do cloud,
  • wykorzystać mechanizmy Augmented Intelligence i Natural Language Processing w codziennej pracy z danymi.
Prelegent
Przemek Żukowski
Qlik Department Director, Data Wizards
Entuzjasta Qlik Sense i analizy danych. Propagator wykorzystania nowoczesnych narzędzi analitycznych nie tylko w biznesie. Z branżą IT związany od 13 lat, a od ponad 8 lat odpowiada za projektowanie efektywnych rozwiązań analitycznych dla klientów z różnych branż i pomaga im dostrzec całą historię ukrytą w ich danych.
Data Wizards Sp. z o. o.
ul. Poloneza 93
02-826 Warszawa
tel +48 22 270 14 02
office@datawizards.pl
Jesteśmy kilkunastoosobową grupą pasjonatów technologii Qlik. Członkowie naszego zespołu byli odpowiedzialni m.in. za wprowadzanie produktów Qlik na Polski rynek w 2007 roku, kreowanie strategii sprzedażowej, wdrożeniowej i marketingowej. Wspólnie przez wiele lat pracowaliśmy dla kilkuset klientów w Polsce i za granicą.